Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Обмін досвідом, нові знайомства, спілкування та навчання. А ще – презентації кращих практик молодіжної роботи. У Дніпропетровській ОДА стартував дводенний Форум активної молоді. Він зібрав учасників з різних куточків області. Молодих активістів привітав очільник регіону Олександр Бондаренко.

  «Цьогоріч при облдержадміністрації створили молодіжну раду. Переконані, що це дасть потужний поштовх для розвитку молодіжної політики на Дніпропетровщині, – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. – Приємно знаходитися у колі молодих, амбітних та цілеспрямованих людей, які хочуть змінити країну на краще. Бажаю учасникам форуму плідної роботи, натхнення та цікавих ідей».
  На форум з’їхалися представники молодіжних рад міст, районів та громад, органів студентського самоврядування та громадських організацій з різних куточків Дніпропетровщини.

  «Нині в області майже 830 тис молодих мешканців. Дніпропетровщина – серед лідерів країни у сфері роботи з молоддю. В регіоні працює 20 молодіжних рад та 19 молодіжних центрів і просторів. Нам є, чим пишатися, але і є, над чим працювати», сказала радниця голови Дніпропетровської ОДА Валерія Світла.
  «Почала займатися молодіжною політикою ще у школі. Нещадавно разом з групою активістів з Кам’янського відкрили у місті хаб для молоді, скоро плануємо запустити ще один. Організовуємо змістовне дозвілля, займаємося волонтерськими проєктами, програмами мобільності та намагаємося оперативно реагувати на ті потреби, які є у молоді, – розповіла голова молодіжного центру «Фенікс» Катерина Боровик. – Такі форуми – це чудовий майданчик для знайомств, спілкування та обміну досвідом».
  Під час першого дня форуму пройшли установчі збори молодіжної ради Дніпропетровської області. Затвердили її склад та положення для подальшої роботи консультативно-дорадчого органу.

  «Для мене молодіжна політика – можливість не просто самореалізуватися, а й покращити життя у місті та регіоні. На мою думку, зараз існує проблема із працевлаштуванням молоді. А ще – в області зовсім небагато місць для проведення культурного дозвілля. Не вистачає безкоштовних центрів та коворкінгів. Сподіваюсь, що саме завдяки діяльності молодіжної ради при облдержадміністрації ми зможемо вирішити ці питання», – сказав представник громадської організації «Молодь Дніпра» Дмитро Твердохліб.
  Під час другого дня форуму учасники презентуватимуть свої найкращі практики, визначать основні напрямки роботи обласної молодіжної ради.