www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У 2020-му підприємства-забруднювачі Дніпропетровщини реалізували 17 екопроєктів
Версія для друку Написати листа
З початку року підприємства-забруднювачі регіону втілили 17 екологічних проєктів. На реалізацію заходів зі зменшення промислового навантаження на довкілля підприємці витратили майже 3 млрд грн. Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА Сергій Березань.

    «В області діє комплексна екологічна програма, до якої долучилися основні підприємства-забруднювачі регіону. Промисловці щороку беруть на себе зобов’язання зробити конкретні кроки зі зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Реалізація таких заходів дозволяє зменшити шкідливі викиди та покращити стан довкілля. Зі свого боку постійно контролюємо виконання промисловцями взятих на себе зобов’язань, здійснюємо екомоніторинг», – зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА Сергій Березань.
    Один із основних забруднювачів – «АрселорМіттал Кривий Ріг» – цьогоріч реалізував декілька екологічних проєктів. Головне – підприємство зупинило роботу мартенівського цеху. А ще провело реконструкцію агломашин в аглоцеху № 2. Як результат – викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря зменшаться на 26,8 тис тон на рік.

    Модернізував окремі сектори виробництва і Дніпровський меткомбінат. Там провели капремонт агломашин. Зокрема, змонтували інерційні фільтри. Це дозволить зменшити викиди на 1,9 тис тон на рік.

    Загалом на Дніпропетровщині – 26 тис підприємств. Основних забруднювачів – 25. Саме на них припадає 96% впливу на довкілля. Вони задіяні в реалізації обласної програми екобезпеки. Зокрема, взяли на себе зобов’язання виконати понад 400 природоохоронних заходів. Їх проводитимуть поетапно – до 2025 року.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор